Vítám Vás na stránkách Love-tiande.

Kosmetika TianDe znamená v překladu Nebeská dokonalost„. Je naprosto jedinečná co se týče složení, účinnosti, kvality a ceny!

Společnost TianDe existuje na trhu více než 10 let a z toho již 5 let existuje také v České republice. Její výrobky vycházejí z principů a znalostí tradiční čínské přírodní medicíny.

kosmetika tiande, sleva tiande, registrace tiande, katalog tiande

 TianDe se liší od konkurence několikanásobně vyšším obsahem účinných látek.

TianDe přináší širokou nabídku produktů, které jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny.

„Zaměřujeme se na zdraví, krásu a harmonickou pohodu

VÝROBKY NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, ale dovede stimulovat naše vlastní buňky k činnosti, ikdyž jsou už tzv.spící…

Dovede je doslova probudit, aktivovat a ony začnou zase pracovat. Navíc tím, že obsahuje spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj… Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny. Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Přírodní složky:
–    ingredience z léčivých rostlin ( ženšen. zázvor, lotos, laminaria atd…)  éterické oleje (ylang ylang, jasmín rozmarýn, mandle atd…)
–    unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen a  jiné…)
–    minerály (perly, zlato, stříbro, křemík atd…)

Kosmetika Tiande – výhody
–   Hloubková regenerace, obnovení funkcí, které jsou věkem zpomalovány, dochází k omlazení pleti.
–   Díky přírodním ingrediencím, energetickému náboji a tradičním postupům čínské medicíny jsou produkty exkluzivní a velmi účinné

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Tato jedinečná kosmetika je dnes dostupná i pro nás a navíc za přijatelnou cenu.

Pokud se tedy rozhodnete, vyzkoušet produkty Tiande, ráda Vám zařídím VIP slevu více jak 30% a pomohu vybrat produkt, dle vašeho přání nebo se zaměříme přímo na váš zdravotní problém, který by jste rádi řešili.

 

S pozdravem vaše Libuše