Proč TianDe

Proč Tiande?  Jak začal můj příběh tianDe...

 

Před dvěmi lety, když mě kontaktovala má kamarádka, zda nechci vyzkoušet kosmeceutiku na principu tibetsko-čínské medicíny, jsem ji odmítla s tím, ať se nezlobí, že je to pro mě zbytečně drahé. Po čase jsem slyšela od ženských, že kupují tianDe a jsou spokojené. Tak jsem si zjistila postupně více informací a říkala jsem si, že to fakt zkusím. Prostě, jak se říká - "Za zkoušku nic nedám". Protože za mě je vlastní zkušenost nejcennější. Dokud něco nevyzkouším, tak tomu přeci nebudu věřit.... No nemám pravdu?

Říkám si - žádné registrační poplatky, žádné podmínky, tak proč ne. Volám tedy Janině a říkám: "Udělej mi zákaznickou kartičku tianDe, já to fakt chci vyzkoušet.". Do pár minut bylo vše hotové a já se vrhla na svoji premiéru - první objednávku tianDe.

Bylo mi "jasné", co chci objednat - určitě naplasti na rýmu a na chrápání pro manžela (jsem si říkala, že se třeba konečně vyspím Innocent) a přírodní deodorant Alunit "úplně na vše".

Moje volba to vyzkoušet byla i proto, že mám dvě děti a v dnešní době, kdy do sebe dáváme spousty léků, a tyto produkty obsahují bylinky, byl pro mě impuls na vyzkoušení.

Postupně produkty přibývaly. Zkoušeli jsme doma postupně výrobky od tianDe. Nyní si již doma nedokážeme představit některé produkty tianDe nemít.

A jaký je vlastně můj důvod, proč nakupuji u tiande?

- nemusím do drogerie (kromě toaletního papíru má tianDe snad vše Innocent),
- pomáhám sobě i své rodině ke zdraví,
- při používání stačí málé množství přípravků, takže vydrží dlouho
- a to hlavní? Mám slevu 35% oproti katalogu, dostávám spousty dárečků za objednávky,  a to já moc ráda.  (Kdo by ne, že :))

 

Pokud vás můj příběh zaujal a máte chuť vyzkoušet bylinky, které používali i naše babičky, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a já vám pomohu a poradím .

 

 


Libuše Strnadová
TianDe znamená v překladu NEBESKÁ DOKONALOST ... 

TianDe je velmi uznávaná ruská korporace, která má nejlepší obchodní podmínky! V případě spolupráce nabízí velmi pěkné provize a slevy.

... TianDe ...
• cenově dostupné a kvalitní produkty
• skrývá tajemství starých čínských a altajských léčitelů
• používá kvalitní suroviny pěstované v čistých přírodních oblastech Altaje, Číny a Tibetu
• bylinky a ingredience sbírá dle lunárního kalendáře
• vodu používá z minerálních pramenů a hlubokého moře
• čištění a zpracování v předních akademických laboratořích v Rusku a Číně
• mezinárodní označení produkce certifikáty ISO 9001 2000

Společnost tianDe vyrábí kosmoceutiku i doplňky, které obsahují přírodní složky, kdy využívá nejnovějších technologií a zároveň respektuje originální receptury z Číny, Tibetu a Altaje.

TianDe využívá unikátní ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, šnečí mucín, žraločí chrupavka, mořský kolagen, kolagen, perly, zlato, křemík, kyselina hyaluronová, a další... TianDe

Produkty TianDe dokáží řešit příčinu problému v samotném organismu, přispívají k harmonizaci těla i duše. Jsou označeny duchovní značkou ÓM, která je považována za projev duchovní síly.

Chcete vyzkoušet TianDe? Neváhejte se se mnou spojit :)

Ráda se Vám budu věnovat ...             Libuše Strnadová

 

~TianDe info * Proč TianDe

FAQ