Výhody VIP registrace

Nabízíme unikátní kosmoceutiku a doplňky....

Čím mne TianDe oslovilo?

Mne samotnou TianDe oslovilo svojí bezkonkurenčností. TianDe má výrobky hlavně pro Vaše zdraví....

Tiande Wutong, Jian KangJá osobně miluji, když nemusím jíst "prášky na bolest" a raději použiji naše jedinečné náplasti, jako je Wutong, Jian Kang, Dong Feng, Tie Gao. Tyto náplasti se lepí buď na "centrum bolesti" nebo kamkoliv po těle, kde Vás něco bolí.

Láska na první pohled byl zubní kartáček TianDe, který je silikonový a pocit po vyčištění zubů je nepopsatelný. Také zubní pasty má TianDe perfektní. TianDe má jednak bělící zubní pastu Extra White Pro, Gel na zuby Tekutý Vápník, Zubní pasta Zelený čaj a ženšen Sanchi, Zubní pasta Přírodní mořské perly, Zubní gel Přírodní bambusová sůl. Vše stojí zato vyzkoušet ;) Ani já jsem neodolala.

Strašně mi "baví", když mohu užívat Přírodní antiperspirant Natural Veil, což je 100% hornina sopečného původu, která účinně eliminuje zápach potu, ničí zdroj nepříjemného zápachu - bakterie. Může se používat jak na podpaží, tak na chodidla. Dále je možné jej využít na opary, afty, krvácející dásně, poševní výplachy, bradavice, kloktat při bolestech v krku a desinfekce zubních kartáčků TianDe či mnoho jiného ;) Je naprostá senzace, na co vše jej můžete využít a ve Vaší domácnosti vydrží minimálně 2 roky....

A péče o vlasy? To je "kapitola" sama o sobě ;) Jinak to nazvat neumím. TianDe Péče o vlasy TianDemá péči o vlasy dokonalou....  Pro příklad: Vyživující šampón s kořenem ženšenu (ano, i kořen v lahvičce skutečně naleznete), Sada na vlasy s extraktem ženšenu, Šampón posilucjící vlasové kořínky s extraktem z Lighzhi, Šampon na vlasy s extraktem z byliny Shou Wu, Šampón na vlasy (včetně masky) s výtažky z tuku hada, Šampon na vlasy na základě mýdlového ořechu, Šampon - maska s keratinem pro barvené vlasy a spoustu jiného..... Za skvělou cenu naprosto luxusní péče o Vaše vlasy.... musíte vyzkoušet ;)

TianDe má unikátní řady například:
- ovčí placenta
- s výtažky z tuku hada
- marine collagen (mořský kolagen)
- se šnečím mucínem
- collagen active
- tibetské byliny
- a mnoho dalšího.....

Vše totiž stojí zato vyzkoušet a já vřele doporučuji.

TOP 10 výrobků
TianDe výrobky

 

FAQ

Soubory ke stažení

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat